• 76 Atatürk Caddesi, Yenişehir, Lefkoşa - KKTC
  • info@ozmerhan.com

Özmerhan Hakkında

Özmerhan Group, bugün 4 farklı sektörde 6 başarılı ve güçlü şirketi bünyesinde barındıran, yatırım yaptığı her alanda kurumsal ve dinamik yapısı ile öncü olmayı başaran, “Her sektörde en iyisini sunma hedefi” ile misyonuna ulaşmayı enerjik yapısı sayesinde sağlayan, güçlü ekip ruhu ile sadece Kuzey Kıbrıs’a değil Türkiye’ye de ürün ve hizmetler sunmaya devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin öncü gruplarından biridir.
15 yıl önce, 2001 yılında finans sektörüne Özmerhan Finans ile ilk, Özmerhan Exchange ile ikinci adım atan grubumuz; bugün sadece finans sektöründe değil, sigortacılıkta Özmerhan Insurance, inşaatta Özmerhan Construction, gıdada Özmerhan Trading ve otomotiv sektöründe ise Özmerhan AutomotiveOpel ve Class Auto ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne katma değer sağlamaya devam ediyor.
Lider olma vizyonu ile 2001 yılında Özmerhan Finans’ı kurduktan bir ay sonra yine ayni sektöre kazandırdığımız Özmerhan Exchange ile 2002 yılından bu yana döviz alım satım hizmetleri sunarak, her geçen gün daha iddialı ve hedeflerini gerçekleştirme yolunda daha da kararlı şekilde adımlar atarak büyümeye devam etmektedir. Finans ve sigortacılık sektörüne son yatırımımız Özmerhan Insurance ile 2012 yılında gerçekleştirerek tüketicinin “ayrıcalıklı hizmet ve güvenle” yaşamasına olanak sağlıyoruz.
2005 yılında grup bünyesinde bulunan üçüncü şirketimiz olan ve kurulduğu günden bu yana inşaat sektörünün en kaliteli ve en rekabetçi konutlarını yaratan Özmerhan Construction ile 11 yılı aşkın bir süredir farklı, ayrıcalıklı, modern ve en önemlisi kaliteli yapılar sunuyoruz.
2011 yılının son ayında grubumuza kattığımız Özmerhan Trading ile gıda ithalat sektörüne de adım atmış olduk. Türkiye’nin farklı ve kaliteli markaları ile sağladığımız anlaşmalar ile bugün sektöründe sadece ithal gıda ürünleri ile değil, Türkiye’ye sağladığımız ihraç ürünlerimiz ile de yepyeni hedefler belirleyerek büyümeye ve sektörde iddialı yatırımlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.
Özmerhan Trading’i kurduktan tam 4 yıl sonra, Özmerhan Group 14. hizmet yılı içerisinde son olarak Özmerhan Otomotiv’i kurarak, dünyanın sayılı araç markalarından biri olan Alman menşeli Opel marka araçların satış ve satış sonrası servisini sağlamanın gururunu yaşayan Özmerhan Group, ayrıca ikinci el araç satış merkezi Class Auto ile de piyasanın nabzını tutmaya devam ediyor. Otomotiv sektörüne kattığımız dinamizm ile Opel marka araçlarda bugün segmentlerinde en iyi satış rakamlarına ulaşan araç satışımız ile hedeflerimiz doğrultusunda hızla yürümeye ve lider konumda olmaya devam edeceğiz.

Özmerhan Group Misyon & Vizyon

Misyon

Verilen sözleri tutarak, saygı, tevazu ve dürüstlük ile bulunduğumuz sektörlerde farklı ve katma değeri yüksek yatırımlar sağlamaya devam etmek ve değerlerimizi önemseyerek sorumlu olmak ve azim ile çalışmak başlıca misyonumuzdur.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde farklılık yaratarak, çalışanları ile birlikte sürekli gelişen; yüksek kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak, ülkemiz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için güvenilen; sürdürülebilir yapısı ile bulunduğu her sektörün yön veren markası ve “lideri”olan markalar yaratmak vizyonumuzdur.

Hizmetlerimizde, hızlı ve net çözüm üretmeye odaklıyız...

İlginç Gerçekler

1000

Proje

2450

Mutlu Müşteri

100

Uzman Kadromuz

50

Sertifikalarımız