• 76 Atatürk Caddesi, Yenişehir, Lefkoşa - KKTC
  • info@ozmerhan.com

Otomotiv

Özmerhan Finance, Özmerhan Construction, Özmerhan Exchange, ve ÖzmerhanTrading’den oluşan Özmerhan Group, Aralık 2015 itibarıyla 1.150 m²’si açık, 3.300 m²’si kapalı olmak üzere, 4.450 m² alana sahip 4S plazada, Opel markası ile Kuzey Kıbrıs otomotiv pazarına ilk adımını atmıştır. Misyonumuz, üstün Alman teknolojisi ürünü olan Opel markasını, gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetler alanlarında koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, ülke tüketicisiyle yeniden buluşturmaktır.

Özmerhan Opel

Yeni Araç Satışı

General Motors Türkiye Ltd.’nin, KKTC tek yetkili bayii olan Özmerhan Otomotiv; Opel markasının türkiyede pazara sunduğu tüm ürün yelpasizinigeniş stok ve yüksek oranda bulunulurluk ve doğru fiyat stratejisi ile satışa sunmakta, her müşteri talebini anında karşılamak için her zaman hazırlıklı olmaktadır.

Servis ve Yedek Parça Hizmetleri

Özmerhan otomotiv, müşterilerinin araçlarına, General Motor’s un yüksek kalite anlayışına paralel, GM Akademi eğitim merkezinde eğitime tabi tutulan yetenekli ve sertifikalı teknisyenlerle servis hizmeti vermekte ve zengin yedek parça stoğu ile tüm müşterilerinin yedek parça taleplerini karşılamak için gerekli finansal yatırımlarını yapmış bulunmaktadır. Yine modern ve yüksek teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış, eğitimli teknisyenlerin çalıştığı Boya -Kaporta atölyesi, Özmerhan Otomotiv kalite standartlarında, tüm müşterilerine Boya-Kaporta hizmeti vermektedir.

İkinci El Araç Satışı

Plakalı veya ithal ikinci el araç satış hizmetlerinde Özmerhan Otomotiv olarak motivasyonumuz , aynı kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve ‘’Mağdur Müşteri Yaratmamak’’ üzerine odaklanmaktır. Bu anlaşıytan hareketle kaliteli, ekspertizi yapılmış, garantili, doğru fiyatlı ürünleri müşterilerimizle buluşturmaktan onur duymaktayız.

Garantiler

Opel Özmerhan, General Motor’s un tüm Dünyada geçerli olan ‘’Global Garanti’’ sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yani Opel Özmerhan tarafından satışı yapılan Opel markalı bir aracın garantisi tüm Dünyada geçerli olduğu gibi, herhangi bir ülkenin plakasını taşıyan Opel markalı aracın garanti kapsamındaki tamiratı da Opel Özmerhan tesislerinde yapılabilmektedir.
Yine tüm Avrupada kullanılan FlexCare –Uzaılmış garanti uygulaması, Özmerhan Otomotiv tarafından Opel sahibi müşterilerine sunulmaktadır.Detaylı Bilgi için Devam Et