• 76 Atatürk Caddesi, Yenişehir, Lefkoşa - KKTC
  • info@ozmerhan.com

Özmerhan Ticaret

Özmerhan Group bünyesinde 2011 yılında kurulan Özmerhan Trading Ltd., gıda ithalatında Türkiye’nin farklı ve kaliteli markalarıyla sağlanan anlaşmalar ile hedeflerini yükselterek büyümeye hızla devam etmekte, ayrıca da Türkiye’ye sağlanan ihraç ürünler ile de sektörün iddialı firmalarından biri olarak yer almaktadır.
Kuzey Kıbrıs genelinde cafe, büfe, restaurant, otel, market ve toplu tüketim noktaları olmak üzere binin üzerinde müşteriye hizmet veren Özmerhan Trading bugün ülkemiz piyasasının toz şeker talebinin % 85’ini, yemeklik yağ ve kızartmalık yağ talebinin ise % 60’ını karşılar durumdadır.
Bunun yanı sıra, zeytin çeşitleri ile pazar lideri olan Özmerhan Trading, muhtelif bakliyat ve baharat çeşitleri, turşu çeşitleri, salça, doğranmış domates, bal , reçel, konserve mısır, konserve mantar gibi temel gıda ürünlerinde de piyasaya ciddi oranda hakimdir.

Özmerhan Ticaret

Şirketimiz ayrıca otel restoran ve cafelere yönelik, çeşitli ebatlarda ve yüksek kalitede  Karton Bardak üretimi yapmaktadır. Bardak üretimi konusunda da firmamızın ülkemiz talebinin, nerdeyse % 90 ını karşılar durumdadır.

Detaylı Bilgi için Devam Et